Zadzwoń po pomoc i informacje:
Współpraca

Współpraca

Nasi współpracownicy realizując misję Polskiego Centrum Odszkodowań codziennie pomagają Poszkodowanym w wypadkach w walce o należne im odszkodowania.

 

Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną i otwartą na ludzi, dołącz do zespołu przedstawicieli odpowiedzialnych za pierwszy kontakt z Poszkodowanym. Praca z doświadczonymi menedżerami oraz profesjonalnie przygotowany program szkoleniowy zapewnią merytoryczne wsparcie na początku Twojej pracy oraz dostarczą Ci materiały niezbędne w jej wykonywaniu.

 

Przeczytaj, co możemy Ci zaoferować.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, mogące mieć kontakt z ofiarami wypadków i szukające dodatkowego zajęcia.

 

Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy w charakterze:

 

Doradca ds. Odszkodowań ? znasz osoby, które uległy wypadkowi, lub potrafisz dotrzeć do osób poszkodowanych? Umiesz słuchać i rozmawiać? Jesteś cierpliwy i nastawiony na wynik? Aktywne poszukiwanie osób Poszkodowanych może być Twoim głównym zajęciem, dobrze płatną pracą pozwalającą nie tylko na wysokie zarobki, ale również dającą znaczną satysfakcję.

 

Ambasador Marki – jeżeli charakter Twojej pracy lub inne powody nie pozwalają na podjęcie stałej współpracy w charakterze Doradcy ds. odszkodowań, proponujemy współpracę w zakresie rekomendacji usług świadczonych przez Polskie Centrum Odszkodowań.  Wówczas Twoim zadaniem będzie tylko i wyłącznie rekomendowanie poszkodowanym usług Kancelarii w sytuacji, gdy przypadkiem spotkasz osobę poszkodowaną.

 

Agent ds. Odszkodowań ­? prowadzisz już siatkę własnych przedstawicieli w sektorze finansowym, ubezpieczeń, czy może kredytowym? Działasz w strukturach MLM? Możemy zaproponować Ci naprawdę wyjątkowe warunki współpracy. Wspólnie ustalimy szytą na miarę formę kooperacji.

 

Partner ? jeśli prowadzisz firmę, nie zmieniając profilu swojej działalności możesz zostać naszym Partnerem i oferować swoim klientom pomoc prawną oraz wsparcie w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, gdy przydarzy im się nieszczęśliwy wypadek. Otrzymasz dostęp do systemu szkoleń oraz bazy wiedzy zawierającej skuteczne metody pozyskiwania klientów, a także kompletowania niezbędnych dokumentów do rozpoczęcia procesu odzyskiwania odszkodowania. Współpracujemy z przedstawicielami sektora medycznego, rehabilitantami, warsztatami samochodowymi, pomocą drogową. Nie jesteśmy jednak zamknięci na przedsiębiorców. Masz pomysł na wspólne działania? Napisz lp.of1563957287ni.oc1563957287p@oru1563957287ib1563957287

 

Wszystkim naszym przedstawicielom gwarantujemy:

  • wszechstronne przeszkolenie i pomoc w działaniu;
  • wsparcie marketingowe;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • uczciwe zasady współpracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zaplecze prawne;

 

Jeżeli jesteś ukierunkowany na sukces i wysokie zarobki, cenisz sobie samodzielność, potrafisz nawiązać kontakt z ludźmi, a tym bardziej jeżeli masz dostęp do osób poszkodowanych, nie zwlekaj i skontaktuj się bezpośrednio z działem rozwoju sieci i zapytaj o szczegóły rozpoczęcia współpracy. Informacje dostępne pod adresem mail lp.of1563957287ni.oc1563957287p@aca1563957287rplop1563957287sw1563957287 lub telefonicznie 22 659 33 43

 

Polskie Centrum Odszkodowań

Ul. Podwale 17, 00 252 Warszawa

 

 

22 659 33 43 796 409 309

Zgłoś się, My oddzwonimy

Wypełnij formularz. Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą!