Zadzwoń po pomoc i informacje:
Wypadek w pracy

Wypadek w pracy

Wszystkie statystyki pokazują, że z roku na rok rośnie liczba sytuacji określanych jako wypadek w pracy. Są to zdarzenia, które niezależnie od branży mogą wiązać się z szeregiem nieprzyjemnych i kłopotliwych szkód oraz problemów.

Jeżeli uległeś wypadkowi w miejscu pracy lub  w drodze do lub z niej, to prosimy o jak najszybszy kontakt z Polskim Centrum Odszkodowań. Krótkie, darmowe spotkanie pozwoli nam określić, czy należy Ci się odszkodowanie. Możliwe jest wywalczenie pieniędzy za utratę zdrowia, utratę dochodów, renta wyrównawcza, odszkodowanie z tytułu poniesionych kosztów leczenia i dojazdów do placówek medycznych.

Dochodzenie odszkodowania  i zadośćuczynienia od pracodawcy znajduje swoje podstawy prawne w przepisach kodeksu cywilnego. Zasadniczą kwestią przy kierowaniu roszczenia do pracodawcy jest wskazanie przez pracownika winy pracodawcy, poniesionej z tego tytułu szkody oraz istnienia między nimi związku przyczynowo ? skutkowego. Warto przy tym pamiętać, że wśród przedsiębiorców zatrudniających nawet kilka osób coraz popularniejsze stają się ubezpieczenia OC. Tym samym roszczenie odszkodowawcze będzie zaspokajane z polisy pracodawcy, a nie z jego prywatnych środków. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że świadczenie uzyskiwane od pracodawców są często o wiele bardziej satysfakcjonujące niż te otrzymywane z ZUS.

Mając świadomość złożoności każdego indywidualnego przypadku, staramy się w pełni wykorzystać wszystkie dostępne drogi, które mogą pozwolić na, to by osoba poszkodowana mogła czuć się w pełni usatysfakcjonowana uzyskanymi świadczeniami.

Zdobądź odszkodowanie

22 659 33 43 796 409 309

Zgłoś się, My oddzwonimy

Wypełnij formularz. Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą!


Zaufało nam setki poszkodowanych, sprawdź w jaki sposób im pomogliśmy: