Zadzwoń po pomoc i informacje:
Inne sprawy

Inne Wypadki

Roszczenia odszkodowawcze wbrew powszechnej opinii nie dotyczą tylko i wyłącznie tych sytuacji, w których powstała szkoda ma charakter osobowy bądź majątkowy. Prawo żądania odszkodowania nie jest ograniczone tylko i wyłącznie do błędów lekarskich, czy wypadków komunikacyjnych. Zapisy zawarte w kodeksie cywilnym są skonstruowane w sposób, który zezwala na interpretowanie bardzo wielu sytuacji, jako takich, które pozwalają na żądanie odszkodowania.

Jedną z głośniejszych spraw, w których uzyskano odszkodowanie za nietypowe zdarzenie był przypadek mieszkańca Warszawy, który poczuł się poszkodowany wskutek braku możliwości skorzystania z toalety w banku. Powołując się na przepis dotyczący strat niematerialnych, poszkodowany w tej sprawie uzyskał ponad 7 tysięcy złotych odszkodowania oraz oficjalne przeprosiny od centrali banku.

Obecne konstrukcja przepisów dotyczących odszkodowań pozwala na bardzo szeroką interpretację zdarzeń, które pozornie mogą wydawać się błahe, ale w rękach naszych specjalistów mogą stać się źródłem z którego można dochodzić zapłaty odszkodowania. Nie warto się wahać, jeżeli coś spowodowało, że odczuwamy stratę lub uszczerbek, a należy zgłosić się do profesjonalistów, którzy będą mogli ocenić daną sytuację i wskazać właściwą formę działania.

Polskie Centrum Odszkodowań może pomóc Ci w sprawach:

– odszkodowania za zgubiony bagaż

– odszkodowania za słupy oraz linie energetyczne

– odszkodowania za tzw. dekret Bieruta

– odszkodowania za fałszywe pomówienie

– odszkodowania za ekrany akustyczne

– odszkodowania za hałas 

– odszkodowania za bezprawne aresztowanie 

i wiele innych, nietypowych zdarzeń.

Zdobądź odszkodowanie

22 659 33 43 796 409 309

Zgłoś się, My oddzwonimy

Wypełnij formularz. Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą!


Zaufało nam setki poszkodowanych, sprawdź w jaki sposób im pomogliśmy: