Zadzwoń po pomoc i informacje:
Regulamin

Regulamin

1. Administratorem danych udostępnionych przez użytkownika za pomocą formularza kontaktowego jest Polskie Centrum Odszkodowań

2. Użytkownikiem jest każda osoba, która wypełniając formularz na stronie internetowej www.pco.info.pl, dobrowolnie przekazuje administratorowi dane osobowe.

3. Administrator zapewnia ochronę danych osobowych użytkownika, w tym nie udostępnia ich osobom trzecim.

4. Administrator przetwarza dane osobowe użytkownika zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.), wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie, w tym poprzez kontakt z Użytkownikiem z użyciem wiadomości e-mail lub telefonicznie.

5.  Administrator jest upoważniony do przesłania Użytkownikowi na adres poczty elektronicznej zaproszenia do wypełnienia ankiety w celu zbadania jego opinii o świadczonych przez Administratora usługach. Użytkownik jest uprawniony, jednak nie jest zobowiązany do jej wypełnienia.

6. Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, gromadzonych i przetwarzanych przez administratora, a także prawo żądania ich zmiany lub usunięcia. W tym celu należy skontaktować się z administratorem telefonicznie, lub wysłać wiadomość na adres: Polskie Centrum Odszkodowań, ul. Podwale 17, 00-252 Warszawa, bądź elektronicznie na adres: biuro@pco.info.pl

7. Wypełnienie formularza kontaktowego, lub nawiązanie kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej jest równoznaczne ze zgodą Użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz nawiązania kontaktu z Użytkownikiem, w tym mailowo i telefonicznie.

8. Administrator zastrzega sobie prawo zamiany niniejszego regulaminu, przez opublikowanie jego nowej wersji na stronie internetowej.

9. Wszelkie pytania dotyczące niniejszego regulaminu prosimy kierować na adres: biuro@pco.info.pl.

22 659 33 43 796 409 309

Zgłoś się, My oddzwonimy

Wypełnij formularz. Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą!