Zadzwoń po pomoc i informacje:
Klika słów o nas

O nas – Kto walczy o Twoje odszkodowanie.

Polskie Centrum Odszkodowań to kancelaria odszkodowawcza, zajmująca się profesjonalną pomocą osobom poszkodowanym, oferując im skuteczne, kompleksowe wsparcie powypadkowe związane z dochodzeniem należnego odszkodowania.  Prowadzimy sprawy na każdym etapie, również na etapie sądowym. Jako jedna z nielicznych firm posiadamy własną kancelarię prawną. Obsługujemy Klientów na terytorium całej Polski dzięki sieci przedstawicieli, ambasadorów marki oraz placówkom partnerskim. Możesz walczyć o odszkodowanie bez wychodzenia z domu!

Zajmujemy się zarówno sprawami nowych, „bieżących” odszkodowań (niezgłoszonych w żadnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym), jak i sprawami spornymi, związanymi z zaniżonym odszkodowaniem lub odmową jego wypłacenia przez ubezpieczycieli lub inne podmioty obowiązane do naprawienia szkód. Chcesz zgłosić szkodę? Możemy pomóc. Sprawa jest w toku, a ubezpieczyciel nie chce wypłacić odszkodowania? Możemy pomóc. Wypadek był kilka lat temu? Możemy pomóc.

 

Jeżeli masz jakikolwiek problem prawny, nie wiesz co zrobić, uważasz, że Twoje odszkodowanie zostało zaniżone –  prosimy skontaktować się z nami telefonicznie 22 659 33 43 lub wysyłając wiadomość na adres lp.of1566231124ni.oc1566231124p@oru1566231124ib1566231124 Po tym, jak przedstawisz nam swoją sytuację, będziemy w stanie stwierdzić, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Analiza stanu sprawy o odszkodowanie jest zawsze bezpłatna.

 

Polskie Centrum Odszkodowań specjalizuje się wyłącznie w dochodzeniu roszczeń o odszkodowanie, skupiając się na tym, w czym jesteśmy najlepsi.

Jak działamy?

Polskie Centrum Odszkodowań działa na zasadzie „Prowizji za sukces” i zgodnie z tą zasadą nie pobieramy żadnych opłat za przyjęcie i analizę sprawy. Nasi potencjalni klienci nie muszą płacić ani złotówki za rozmowę z nami, zawsze chętnie doradzimy i podpowiemy. Umowa z nami jest przejrzysta i klarowna, nie zawiera załączników, małych druczków i regulaminów.

Również w naszym interesie jest, aby wywalczona dla Ciebie kwota odszkodowania była jak najwyższa i jak najszybciej wypłacona.
Korzystając z usług Polskiego Centrum Odszkodowań niczego nie ryzykujesz. Całe ryzyko związane z procedurą likwidacji szkody, dowodzenie słuszności i zasadności wnoszonych roszczeń spoczywa na nas. Ponieważ nasze wynagrodzenie stanowi określony procent, wypłacany od kwoty uzyskanej w ramach odszkodowania, jeśli nie uda nam się wywalczyć dla Ciebie odszkodowania ? Ty nie ponosisz żadnych kosztów. Co istotne, nie musisz być ubezpieczony, żeby otrzymać odszkodowanie z OC sprawy wypadku.

 

Polskie Centrum Odszkodowań w Twoim imieniu w sposób profesjonalny i szybki przeprowadzi wszelkie czynności niezbędne do uzyskania przez Ciebie godziwego odszkodowania, w tym m.in.:

  • dokona faktycznej oceny zaistniałego wypadku lub innego zdarzenia;
  • oszacuje rozmiar doznanej przez Ciebie szkody i określi możliwe jej konsekwencje w przyszłości;
  • skompletuje dokumentację niezbędną do zgłoszenia roszczenia i prowadzenia Twojej sprawy;
  • zgłosi w Twoim imieniu szkodę do Towarzystwa Ubezpieczeniowego;
  • sformułuje w Twoim imieniu roszczenia odszkodowania i zadośćuczynienia oraz poprowadzi korespondencję z Towarzystwem Ubezpieczeniowym;
  • zapewni fachową reprezentację w postępowaniu przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym (także w postępowaniu ugodowym);
  • zapewni kontrolę prawidłowości i terminowości decyzji Ubezpieczyciela;
  • zagwarantuje wyczerpanie przedsądowych procedur odwoławczych w zakresie dochodzonego odszkodowania;
  • zapewni profesjonalną reprezentację na drodze ew. postępowania sądowego na każdym etapie postępowania;
  • będzie na bieżąco informować Cię o przebiegu prowadzenia sprawy odszkodowawczej.

Jesteśmy firmą, której przyświeca konkretna misja. Wiemy, że praca z ludźmi, którzy często zostali bardzo pokrzywdzeni w wyniku wypadków wymaga zrozumienia, empatii i wszechstronnej pomocy. W celu realizacji naszych celów organizujemy spotkania, szkolenia i dni otwarte, podczas których bezpłatnie można porozmawiać z naszymi ekspertami, uzyskać poradę w przedstawionej sprawie i zapytać absolutnie o wszystko, co ma związek z procedurą uzyskiwania odszkodowań.

Zespół.

Polskie Centrum Odszkodowań to zespół profesjonalnych prawników, likwidatorów szkód komunikacyjnych oraz rzeczoznawców technicznych. Regularnie podnosimy nasze kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.

O sprawy naszych Klientów i wypłacane odszkodowanie dbamy bardzo starannie, Poszkodowany nie jest dla nas kolejnym „numerem szkody” tylko człowiekiem, który stanął przed koniecznością rozwiązania określonego problemu, a naszą misją jest udzielenie kompleksowej pomocy, zmierzającej do najkorzystniejszego rozwiązania.

Jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą, co potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty i referencje. Ciężko pracujemy, aby nasza prowizja była zasłużona. W związku z tym, jeżeli zwrócisz się do nas, ponieważ sam zgłosiłeś szkodę, ale zakład ubezpieczeń zaproponował zbyt niskie odszkodowanie i czujesz się z tego powodu pokrzywdzony, nasza prowizja zostanie naliczona wyłącznie od sumy dodatkowej, którą uzyskamy dzięki naszym działaniom związanym z procedurą odwoławczą.

22 659 33 43 796 409 309

Zgłoś się, My oddzwonimy

Wypełnij formularz. Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą!